English

STAVBYVEDOUCÍ – TZB – ÚSTÍ NAD LABEM

Ústí nad Labem

Práce na plný úvazek

53 000 – 67 000 Kč/měsíc

Co bude náplní Vaší práce?

Jsme česká rodinná společnost zaměřující se na pozemní stavitelství. Do výrobního oddělení na nový projekt „Justiční areál v Ústí nad Labem“ s dobou realizace 3 roky, který provádíme ve sdružení se společností Gardenline s.r.o., hledáme nové kolegy do týmu na pozici STAVBYVEDOUCÍ – TZB.

Hledáte dynamickou práci? Jste z okolí a chcete být u výstavby takto významné stavby? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět.

CO BUDETE DĚLAT?

  • dohlížet nad prováděním díla poddodavatelů – kontrola průběhu a kvality
  • kontrolovat prostavěnost a plnění HMG poddodavatelů
  • kontrolovat práce nad rámec smlouvy poddodavatelů
  • koordinovat dodávky TZB s ostatními řemesly a stavební připraveností v rámci zakázky
  • optimalizovat a kontrolovat správnost projektů
  • spoluodpovědnost za funkčnost systémů TZB, podílení se na funkčních a komplexních zkouškách objektu včetně zkoušek PBŘ

Co u nás získáte?

CO U NÁS ZÍSKÁTE?

  • měsíční mzdu ve výši 53.000 – 67.000 Kč měsíčně dle zkušeností
  • 13. a 14. plat
  • stravné, cestovné
  • mobilní telefon, notebook, služební vozidlo
  • vzdělávací kurzy, školení, 5 dnů volna navíc
  • stabilní zaměstnání v perspektivní zavedené stavební společnosti s 30letou historií
  • možnost kariérního růstu
  • firemní akce, zaměstnanecké benefity
  • používání telefonu pro soukromé účely bez omezení včetně dat

Co byste měl umět?

CO JE TŘEBA UMĚT?

  • vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru
  • praxe v realizaci nebo projekci v oboru TZB – topení, chlazení, vzduchotechnika, zdravotechnika
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • autorizace v oboru velkou výhodou
  • ŘP sk. B, uživatelskou znalost práce na PC
  • časová flexibilita, samostatnost, zodpovědnost

Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na kariera@wachal.cz

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceŠestajovice – přístavba distribučního centra

Šestajovice – přístavba distribučního centra

Distribuční centrum v Šestajovicích se rozrostlo o novou budovu. Díky stavebně technickému řešení je kapacita skladovací plochy vyšší o 75 % a počítá se také s větším počtem pracovníků. Projekt se nám podařilo zrealizovat za plného provozu, aniž by bylo nutné stavbu…

× Dagmar, HR