English

ÚSEKOVÝ STAVBYVEDOUCÍ – ÚSTÍ NAD LABEM

Ústí nad Labem

Práce na plný úvazek

48 - 61 000 Kč/měsíc

Co bude náplní Vaší práce?

Jsme česká rodinná společnost zaměřující se na pozemní stavitelství. Do výrobního oddělení na nový projekt „Justiční areál v Ústí nad Labem“ s dobou realizace 3 roky, který provádíme ve sdružení se společností Gardenline s.r.o., hledáme nové kolegy do týmu na pozici ÚSEKOVÝ STAVBYVEDOUCÍ.

Hledáte dynamickou práci? Jste z okolí a chcete být u výstavby takto významné stavby? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět.

CO BUDETE DĚLAT?

  • koordinovat subdodavatele a dodavatele materiálů a služeb
  • spolupracovat při výběru dodavatelů
  • řídit průběh stavebních prací
  • odpovídat za kvalitu práce
  • odpovídat za vedení personálu na stavbách
  • kontrolovat plnění povinností na úseku BOZP a PO

Co u nás získáte?

CO U NÁS ZÍSKÁTE?

  • měsíční mzdu ve výši 48 – 61 000 Kč dle zkušeností
  • 13. a 14. plat
  • 5 dnů volna navíc
  • stravné, cestovné
  • mobilní telefon, notebook, služební vozidlo
  • možnost kariérního růstu
  • vzdělávací kurzy a odborná školení
  • stabilní zaměstnání v perspektivní zavedené stavební společnosti s více než 30letou historií
  • firemní akce
  • zajímavé zaměstnanecké benefity
  • používání telefonu pro soukromé účely bez omezení včetně dat

Co byste měl umět?

CO BYSTE MĚL UMĚT?

  • vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru
  • praxe v realizaci staveb (v oblasti pozemního stavitelství)
  • zkušenosti s řízením lidí a subdodavatelů
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • ŘP sk. B, uživatelskou znalost práce na PC
  • časová flexibilita, samostatnost, zodpovědnost

Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na kariera@wachal.cz

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referencePřístavba a rekonstrukce Katolického gymnázia Třebíč

Přístavba a rekonstrukce Katolického gymnázia Třebíč

V posledních dvou letech jsme se věnovali projektu přístavby a rekonstrukce kulturní památky v Třebíči. V severovýchodní části města, v areálu bývalého kapucínského kláštera, totiž dnes sídlí katolické gymnázium, které nemělo zcela vyhovující podmínky a svěřilo nám…

× Dagmar, HR